Süleyman Deveci Eczanesi logo
Süleyman Deveci Eczanesi logo

Süleyman Deveci Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Bozova
  • (716)4050___
  • YENİ BOZOVA DEVLET HASTANESİ KARŞISI
  • 24.01.2022 08:30 / 25.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 50
(0)

Şanlıurfa Bozova Süleyman Deveci Eczanesi. Nöbetçi Süleyman Deveci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Süleyman Deveci Eczanesi Şanlıurfa ili Bozova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Süleyman Deveci Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Süleyman Deveci Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Süleyman Deveci Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Süleyman Deveci Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Süleyman Deveci Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Ocak 2022 Salı Şanlıurfa Bozova Nöbetçi Süleyman Deveci Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Süleyman Deveci Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Süleyman Deveci Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Süleyman Deveci Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Süleyman Deveci Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Süleyman Deveci Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Süleyman Deveci Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Süleyman Deveci Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Süleyman Deveci Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Erdoğan Eczanesi

Şanlıurfa Birecik Erdoğan Eczanesi. Nöbetçi Erdoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazmacı Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Yazmacı Eczanesi. Nöbetçi Yazmacı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hilvan Eczanesi

Şanlıurfa Hilvan Hilvan Eczanesi. Nöbetçi Hilvan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bozova Eczanesi

Şanlıurfa Bozova Bozova Eczanesi. Nöbetçi Bozova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.