Öncel Eczanesi logo
Öncel Eczanesi logo

Öncel Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Hilvan
  • Telefon Ekli Değil
  • BAĞLAR MAH: GÖLCÜK CAD: NO:4 (GÖLCÜK YOLU KAVŞAĞI SEDAT SEBZECİLİK YANI)
  • 24.01.2022 08:30 / 25.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 67
(0)

Şanlıurfa Hilvan Öncel Eczanesi. Nöbetçi Öncel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Öncel Eczanesi Şanlıurfa ili Hilvan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Öncel Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Öncel Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Öncel Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öncel Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Öncel Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Ocak 2022 Salı Şanlıurfa Hilvan Nöbetçi Öncel Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Öncel Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Öncel Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Öncel Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Öncel Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Öncel Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Öncel Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Öncel Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Öncel Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şenevler Eczanesi

Şanlıurfa Siverek Şenevler Eczanesi. Nöbetçi Şenevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Viranşehir Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Viranşehir Eczanesi. Nöbetçi Viranşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazmacı Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Yazmacı Eczanesi. Nöbetçi Yazmacı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bozova Eczanesi

Şanlıurfa Bozova Bozova Eczanesi. Nöbetçi Bozova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.