• Işıl Eczanesi

  Işıl Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 3510020 3510020
  • DEVTEŞTİ MAH.AÇIKSU CAD.ŞANMAR MARKET HİZASI
  (0)
 • Zerga Eczanesi

  Zerga Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 4143142127 4143142127
  • YENİŞEHİR MAH. YUNUSEMRE CAD (24 METRE YOLU SONU), ACADEMİA...
  (0)
 • Sorguç Eczanesi

  Sorguç Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 4142152232 4142152232
  • EYYÜBİYE MAH. HARRAN KAPI CADDESİ HARRAN KAPI AİLE MEZARLIĞI...
  (0)
 • Seden Eczanesi

  Seden Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 5355737968 5355737968
  • MAŞUK TOKİ A 101 BİTİŞİĞİ
  (0)
 • Ömür Eczanesi

  Ömür Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 4143477475 4143477475
  • GÜZELŞEHİR DOĞUKENT MAH.104.CAD.NO:9/C VEMA SEYİR TEPE YANI GAP...
  (0)
 • Yazar Eczanesi

  Yazar Eczanesi 0

  • Şanlıurfa - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 3128494 3128494
  • PAŞABAĞI MH.ODUNCU PAZARI KARŞISI URSU HASTANESİ YANI
  (0)
 • 27 Ocak 2022 Perşembe Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

  Şanlıurfa Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Şanlıurfa Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

  Şanlıurfa Merkez Eczaneleri

  Şanlıurfa Merkez nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Şanlıurfa Merkez bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

  Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa Merkez nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

  Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Şanlıurfa Merkez bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

  Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Eczane Listesi

  Şanlıurfa Merkez’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Şanlıurfa Merkez’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

  İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

  Nöbetçi eczane Şanlıurfa Merkez bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

  Şanlıurfa Merkez En Yakın Nöbetçi Eczane

  Şanlıurfa Merkez en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

  Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Şanlıurfa Merkez nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

  Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

  Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

  Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

  Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

  Şanlıurfa İlinin Diğer İlçeleri

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

  Siverek Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa Siverek nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Şanlıurfa Siverek nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

  Bozova Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa Bozova nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Şanlıurfa Bozova nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

  Hilvan Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa Hilvan nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Şanlıurfa Hilvan nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

  Halfeti Nöbetçi Eczaneleri

  Şanlıurfa Halfeti nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Şanlıurfa Halfeti nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.