Son Güncelleme: 3 gün önce
Hürriyet Eczanesi logo

Hürriyet Eczanesi


0
 • Şanlıurfa - Siverek
 • 04145528080
 • HÜRRİYET CAD:NO:66A PTT MERKEZ YANI KIZ MESLEK LİSESİ KARŞISI SİVEREK BELEDİYESİ YUKARISI
 • 20.11.2023 08:30 / 21.11.2023 08:30 nöbetçidir.

 • 507
 • Yorum Yap
(1)

Siverek ilçesi (Şanlıurfa) Hürriyet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Hürriyet Eczanesi İle İlgili Yorumlar

 • Yorum Kullanıcı Resmi
  GİZEM

  İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  04 Mayıs 2023 21:55

Hürriyet Eczanesi Şanlıurfa ili Siverek İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hürriyet Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hürriyet Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hürriyet Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hürriyet Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hürriyet Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Aralık 2023 Cuma Şanlıurfa Siverek Nöbetçi Hürriyet Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hürriyet Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hürriyet Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hürriyet Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hürriyet Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hürriyet Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hürriyet Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hürriyet Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hürriyet Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Damla Eczanesi

Siverek ilçesi (Şanlıurfa) Damla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Reşitoğlu Eczanesi

Ceylanpınar ilçesi (Şanlıurfa) Reşitoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yekbun Eczanesi

Viranşehir ilçesi (Şanlıurfa) Yekbun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Sıhhat Eczanesi

Merkez ilçesi (Şanlıurfa) Yeni Sıhhat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.