Sarıçiçek Eczanesi logo
Sarıçiçek Eczanesi logo

Sarıçiçek Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Siverek
  • 5394819434
  • HALİD BİN VELİD CAMİSİ KARŞISI (SARAYKENT)25 METRE YOLU ÜZERİ AYVANAT MAH: EMİNOĞLU SİTESİ ALTI
  • 14.01.2022 08:30 / 15.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 44
(0)

Şanlıurfa Siverek Sarıçiçek Eczanesi. Nöbetçi Sarıçiçek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sarıçiçek Eczanesi Şanlıurfa ili Siverek İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sarıçiçek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sarıçiçek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sarıçiçek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarıçiçek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sarıçiçek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Şanlıurfa Siverek Nöbetçi Sarıçiçek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sarıçiçek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sarıçiçek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sarıçiçek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sarıçiçek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sarıçiçek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sarıçiçek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sarıçiçek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sarıçiçek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zerga Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Zerga Eczanesi. Nöbetçi Zerga Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazmacı Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Yazmacı Eczanesi. Nöbetçi Yazmacı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Seden Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Seden Eczanesi. Nöbetçi Seden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Viranşehir Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Viranşehir Eczanesi. Nöbetçi Viranşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.