Yusuf Eczanesi logo
Yusuf Eczanesi logo

Yusuf Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Siverek
  • 4143156359
  • GÜLABİBEY MAHALLESİ ESMER ÇAYI CADDESİ NO:27/D
  • 14.01.2022 08:30 / 15.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 29
(0)

Şanlıurfa Siverek Yusuf Eczanesi. Nöbetçi Yusuf Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yusuf Eczanesi Şanlıurfa ili Siverek İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yusuf Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yusuf Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yusuf Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yusuf Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yusuf Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Şanlıurfa Siverek Nöbetçi Yusuf Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yusuf Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yusuf Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yusuf Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yusuf Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yusuf Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yusuf Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yusuf Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yusuf Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Seden Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Seden Eczanesi. Nöbetçi Seden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ömür Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bozova Eczanesi

Şanlıurfa Bozova Bozova Eczanesi. Nöbetçi Bozova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazar Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Yazar Eczanesi. Nöbetçi Yazar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.