Duygu Eczanesi logo
Duygu Eczanesi logo

Duygu Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Merkez
  • 04145033503
  • Seyrantepe Mh.Şehit Abdulselam Halat Bulvarı no: 15/B Karaköprü Şanlıurfa
  • 26.01.2022 08:30 / 27.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 54
(0)

Şanlıurfa Merkez Duygu Eczanesi. Nöbetçi Duygu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Duygu Eczanesi Şanlıurfa ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Duygu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Duygu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Duygu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Duygu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Duygu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Ocak 2022 Perşembe Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Duygu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Duygu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Duygu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Duygu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Duygu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Duygu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Duygu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Duygu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Duygu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Viranşehir Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Viranşehir Eczanesi. Nöbetçi Viranşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bayramoğlu Eczanesi

Şanlıurfa Harran Bayramoğlu Eczanesi. Nöbetçi Bayramoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şifanur Eczanesi

Şanlıurfa Akçakale Şifanur Eczanesi. Nöbetçi Şifanur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yazmacı Eczanesi

Şanlıurfa Viranşehir Yazmacı Eczanesi. Nöbetçi Yazmacı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.