Güldeniz Eczanesi logo
Güldeniz Eczanesi logo

Güldeniz Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Merkez
  • 04142156905
  • EYYÜPNEBİ MAH.İMAMKESKİN SAMAN PAZARI KARŞISI
  • 23.01.2022 08:30 / 24.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 20
(0)

Şanlıurfa Merkez Güldeniz Eczanesi. Nöbetçi Güldeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güldeniz Eczanesi Şanlıurfa ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güldeniz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güldeniz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güldeniz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güldeniz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güldeniz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Ocak 2022 Pazartesi Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Güldeniz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güldeniz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güldeniz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güldeniz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güldeniz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güldeniz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güldeniz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güldeniz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güldeniz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ömür Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Seden Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Seden Eczanesi. Nöbetçi Seden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hilvan Eczanesi

Şanlıurfa Hilvan Hilvan Eczanesi. Nöbetçi Hilvan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şenevler Eczanesi

Şanlıurfa Siverek Şenevler Eczanesi. Nöbetçi Şenevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.