Haşimiye Eczanesi logo
Haşimiye Eczanesi logo

Haşimiye Eczanesi

0
  • Şanlıurfa - Merkez
  • 4142153454
  • haşimiye meydanı pınarbaşı mah.1211 sok. no:18 eyyübiye /ş.urfa
  • 14.01.2022 08:30 / 15.01.2022 08:30 nöbetçidir.

  • 28
(0)

Şanlıurfa Merkez Haşimiye Eczanesi. Nöbetçi Haşimiye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Haşimiye Eczanesi Şanlıurfa ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Haşimiye Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Haşimiye Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Haşimiye Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haşimiye Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Haşimiye Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Şanlıurfa Merkez Nöbetçi Haşimiye Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Haşimiye Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Haşimiye Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Haşimiye Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Haşimiye Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Haşimiye Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Haşimiye Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Haşimiye Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Haşimiye Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Şanlıurfa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Şanlıurfa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kılıç Eczanesi

Şanlıurfa Suruç Kılıç Eczanesi. Nöbetçi Kılıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şifanur Eczanesi

Şanlıurfa Akçakale Şifanur Eczanesi. Nöbetçi Şifanur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ömür Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zerga Eczanesi

Şanlıurfa Merkez Zerga Eczanesi. Nöbetçi Zerga Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.